תלמידים ממליצים

מורה נהיגה מומלץ בבאר שבע

כתבו המלצה


0

רותם שדה מורה נהיגה
Average rating:  
 85 reviews
by שחר צביאלי on רותם שדה מורה נהיגה

בהתחלה נורא פחדתי אבל רותם הבין איך הייתי צריכה לגשת לכל דבר ועניין. רותם יודע איך להעיר את ההערות וגם איך לפרגן. כל שיעור הייתה האווירה הכי נוחה מזמינה ונכונה לשיעורים. רותם מתעניין בך והיו גם שיחות מעניינות מעבר לרק נהיגה מה שעזר לי להתגבר על הפחד שלי ולראות שאני לא נבחנת בכל רגע ורגע מהרגיל אותי לנהיגה.  ממליצה בחום.

by עדי שנאוי on רותם שדה מורה נהיגה

רותם הוא מורה נהדר שיצר אווירה מושלמת בעת נסיעה ידע איך לתת את ההערות שלו כמו שצריך ודרך הפנייה המעודדת שלו רק גורמת לך לרצות להצליח אני אסכם את זה כך אווירת הנסיעה החברותית עם רותם זה הגורם להצלחה

by אנה ליצ'י on רותם שדה מורה נהיגה

רותם ניהל את השיעורים ברוגע ועם הערות בונות. יצר את האווירה הכי נכונה לשיעורי נהיגה ומדי פעם כשהיה אפשר להתרכז בעוד דברים חוץ מנהיגה היו גם שיחות מעניינות. ממליצה עליו מההתחלה, וגם בדיעבד אם צריך להחליף מורה.

by רותם זיתון on רותם שדה מורה נהיגה

תוכן ההודעה:בהתחלה היה לי קשה עם ידני , המורה רצה להעביר אותי לאוטומט לא רציתי.
עשיתי לעצמי סוויץ בראש ואמרתי לעצמי שאני חייבת להשתדל יותר.
השיעורים של המורה רותם מקנים לא רק את הנהיגה אלא גם , את הדרך.
מסביר לעניין ומלמד מהי נהיגה נכונה.
לעלות לכביש זה לא הדבר הכי חשוב וגם עם, הרפורמה החדשה שיותר מקשה על התלמידים.
מי שרוצה ללמוד לנהוג ונכון רק המורה רותם.
עברתי טסט שני על ידני בזכותו , בזכות מה שלמדתי ממנו.
תודה!!

by Naseer Abu Jama on רותם שדה מורה נהיגה

תוכן ההודעה:לרותם הגעתי במקרה, אחרי ייאוש רב ממורי נהיגה של רגיל, חיפוש פשוט בגוגל והוא הופיע ראשון, התקשרתי אליו מיואש וביקשתי שיקלוט אותו ללימודי נהיגה על אטומוט, אך הוא התנצל והבהיר שהוא מלמד רק רגיל, שמחתי וקבעתי לשיעור ראשון ומאז אהבתי ללמוד ולנהוג איתו.

מחוץ מהיותו מורה נהיגה תותך, הוא גם יודע להסביר טוב מאוד למה דווקא צריך לעשות כך ולא דבר אחר, מלמד איך לתכנן את הנסיעה מראש, כלי חשוב בנהיגה, והכי חשוב שהוא אדם עם יחסים מעולים, בזמן השיעור הייתי מרגיש אני לומד עם חבר ולא מורה נהיגה.

ממליץ בחום.

תודה רבה רותם.

by אילנה רומני on רותם שדה מורה נהיגה

רותם הוא ה-מורה לנהיגה!! לא סתם, מכמה סיבות:

השיעורים מאוד עניינים . רותם מלמד לנהוג על הכביש באמת! הוא יודע על מה לשים דגש בלימוד , בשמירה על דיוק בפרטים קטנים חשובים.

רותם מלמד ברמה גובהה בצורה אלגנטית וטבעית. בנוסף לכך, כיף מאוד לעשות שיעור עם רותם: השיעורים והאווירה באוטו כיפיים.

רותם נותן עצמאות ומעלה את ביטחון התלמיד, וכל זאת בשמירה על דיוק ונהיגה מדויקת.

רותם עושה הכל כדי שתלמידיו יגיעו מוכנים לטסט ( ולא אחרי אלפי שיעורים) ומסתבר שזה באמת קורה! אני אישית מודה לו כל כך!

חשבתי שאני מקרה אבוד ובזכותו הצלחתי לעבור איתו טסט בפעם הראשונה כתלמידה שלו! ( פלוס קטן גדול, השיעורים באמת מתחילים ומסתיימים בזמן! )

by איליה רץ on רותם שדה מורה נהיגה

רותם הוא המורה הכי טוב שיכולתי לבקש. ענייני, חד, קשוב, רגיש. יש לו חוש ייחודי להבין מה כל תלמיד צריך ומה יש לו לתת בשביל אותו תלמיד. רותם ידע להתייחס בדיוק לנקודות שהצריכו שיפור אצלי ולהעיר בנעימות, ולהביא לידי שיפור. החוויה אצלו תמיד הייתה מייצרת ביטחון ונוחות ברכב ובכביש.
ממליץ לכל אחת ואחד ללמוד עם רותם, כנראה המטרה היחיד בארץ שגורם לנהיגה על גיר ידני להיות חוויה נעימה וכיפית.
(התחלתי ללמוד אצלו כשגרתי בבאר שבע, ואחרי טסט שלא עברתי, עברתי לחיפה. על אף המרחק המשכתי להגיע במיוחד לרותם כדי לעשות עוד שיעורים ולבסוף לעבור. היום יש לי רישיון רק בזכותו. וגם בזכותי, כי ממש השתפרתי)

by מיכל on רותם שדה מורה נהיגה

רותם מורה תותח לנהיגהאני מלשבית לפני גיוס ואמרתי לו שאני רוצה להוציא רישיון תוך חודשיים ואכן כך קרה, הביא לי יד 4 שיעורים בשבוע, הזמין לי טסט פנימי וחיצוני בזמן והגיש אותי מוכנה והעביר אותי טסט רטשוןגמיש במספר שיעורים ובשעות, מאוד מקצועי, יודע טוב את חוקי התנועה ומאוד מתחשב בתלמידיםיודע ללמד נהיגה גם מעבר לטסטמומלץ לכל מי שרוצה ללמוד ידני, ומי שלא רוצה ללמוד על ידני, שיתחרט.

by נטע חנניה on רותם שדה מורה נהיגה

ותם מורה מדהים! אני חיילת שמשרתת באזור באר שבע, והיה לי ממש קשה למצוא מורה נהיגה שיוכל להתאים לזמנים של החיילים. אחרי חיפוש באינטרנט והמלצות ששמעתי, הגעתי לרותם! דאג להתאים את עצמו לשעות המתאימות לי, אכפתי, רגיש, קשוב, סבלני ובעיקר מצחיק! ממש שמחה שזו הייתה הבחירה שלי!! ובזכותו- עברתי טסט ראשון על ידני 💪💕 תודה לך!

by ליאור גבאי on רותם שדה מורה נהיגה
ממליצה בחום

רותם מורה מדהים! קשוב, סבלני, מבין את הצרכים של כל תלמיד ומתייחס בהתאם! רותם דירבן אותי להצלחה והאמין בי גם כשאני פחדתי. נהניתי מאוד ללמוד אצלו, אין ספק שבזכותו אהיה נהגת זהירה ומוצלחת

Page 1 of 9:
«
 
 
1
2
3
 
»
 
נגישות